Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerVeteriner Hızlı Test Kitleri

FMD NSP Ab Veteriner Hızlı Test Kitleri, Sığır Antijeni Hızlı Test Kaseti

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi

FMD NSP Ab Veteriner Hızlı Test Kitleri, Sığır Antijeni Hızlı Test Kaseti

FMD NSP Ab Veteriner Hızlı Test Kitleri, Sığır Antijeni Hızlı Test Kaseti
FMD NSP Ab Veteriner Hızlı Test Kitleri, Sığır Antijeni Hızlı Test Kaseti

Büyük resim :  FMD NSP Ab Veteriner Hızlı Test Kitleri, Sığır Antijeni Hızlı Test Kaseti

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: VECHEK
Model numarası: VIRO-602
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Yok
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: 10T
Teslim süresi: 2-4 hafta
Yetenek temini: 10 milyon test/ay

FMD NSP Ab Veteriner Hızlı Test Kitleri, Sığır Antijeni Hızlı Test Kaseti

Açıklama
Prensip: Kromatografik İmmünoassay Biçim: kaset
Örnek: Dışkı Okuma zamanı: 10 dakika
Ambalaj: 10 ton Depolama sıcaklığı: 4-30℃
Raf ömrü: 2 yıl Duyarlılık: %95,1
özgüllük: %97,3 Kesinlik: %96,2
Vurgulamak:

FMD NSP Ab ODM Veteriner Hızlı Test Kitleri

,

FMD NSP ODM Veteriner Hızlı Test Kitleri

,

FMD NSP Sığır antijen hızlı test kaseti

Sığır Antijeni Hızlı Test Kaseti Hızlı Test Kitleri Doğruluk Oranı VIRO-602 VETERİNER Sığır Aralığı

 

Şap Hastalığı Virüsü Yapısal Olmayan Protein Antikoru (FMD NSP Ab) Hızlı Test Kaseti, domuz veya sığır serumunda, plazmasında enfekte FMDV antikorlarının kalitatif tespiti için bir yanal akış immünokromatografik testtir.

 

Prensip: Kromatografik İmmünoassay Biçim: kaset
Örnek: Dışkı Okuma zamanı: 10 dakika
Ambalaj: 10 ton Depolama sıcaklığı: 4-30℃
Raf ömrü: 2 yıl Duyarlılık: %95.10
özgüllük: %97.30 Kesinlik: %96.20

 

Rotavirus Antijen Hızlı Test Kaseti Hızlı Test Kitleri Doğruluk Oranı

 

Başvuru:

 

Rotavirüs Antijen Hızlı Test Kaseti (Dışkı), rotavirüs enfeksiyonunun teşhisine yardımcı olmak için hayvan dışkı örneklerinde rotavirüsün kalitatif tespiti için hızlı kromatografik bir immünolojik testtir.

 

Tanım:

 

Rotavirüs Antijen Hızlı Test Kaseti (Dışkı), hayvan dışkı örneklerinde rotavirüs tespiti için sandviç yanal akış immünokromatografik testine dayalı kalitatif bir yöntemdir.Test kasetinde bir test penceresi vardır.Test penceresi, görünmez bir T (test) çizgisi bölgesine ve C (kontrol) çizgisi bölgesine sahiptir.Bu testte, membran, testin test çizgisi bölgesinde anti-rotavirüs antikoru ile önceden kaplanır.Test sırasında numune, anti-rotavirüs antikoru ile kaplanmış partikül ile reaksiyona girer.Karışım, zar üzerindeki anti-rotavirüs antikoru ile reaksiyona girmek ve test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi oluşturmak için kapiler etkiyle kromatografik olarak zar üzerinde yukarı doğru hareket eder.Test bölgesinde bu renkli çizginin varlığı pozitif sonucu, olmaması ise negatif sonucu gösterir.Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun miktarda numunenin eklendiğini ve membran fitilinin oluştuğunu gösteren renkli bir çizgi görünecektir.

 

Nasıl kullanılır?

 

Testten önce test kasetinin, numunenin, tamponun ve/veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 °C) dengelenmesine izin verin.

 

1. Dışkı örnekleri toplamak için:

Yeterli virüs partikülü elde etmek için temiz, kuru bir numune toplama kabında yeterli miktarda dışkı (1-2 mL veya 1-2 g) toplayın.En iyi sonuçlar, tahlil, toplandıktan sonra 6 saat içinde yapılırsa elde edilecektir.Toplanan numune 6 saat içinde test edilmezse 2-8°C'de 3 gün saklanabilir.Uzun süreli saklama için numuneler -20°C'nin altında tutulmalıdır.

2. Dışkı örneklerini işlemek için:

• Katı Numuneler için:

Numune toplama tüpünün kapağını sökün, ardından yaklaşık 50 mg dışkı (bir bezelyenin 1/4'üne eşdeğer) toplamak için numune toplama aplikatörünü en az 3 farklı bölgeden dışkı örneğine rastgele saplayın.Dışkı örneğini kepçeyle almayın.

• Sıvı Numuneler için:

Damlalığı dikey olarak tutun, dışkı örneklerini aspire edin ve ardından sıvı örneğin 2 damlasını (yaklaşık 50 µL) ekstraksiyon tamponunu içeren örnek toplama tüpüne aktarın.Numune toplama tüpünün kapağını sıkın, ardından numuneyi ve ekstraksiyon tamponunu karıştırmak için numune toplama tüpünü kuvvetlice sallayın.Toplama tüpünü 2 dakika reaksiyon için bırakın.

3. Poşeti açmadan önce oda sıcaklığına getirin.Test kasetini folyo poşetten çıkarın ve mümkün olan en kısa sürede kullanın.Folyo poşet açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar elde edilecektir.

4. Numune toplama tüpünü dik tutun ve numune toplama tüpünün ucunu sökün.Numune toplama tüpünü ters çevirin ve ekstrakte edilen numunenin 2 tam damlasını (yaklaşık 80 μL) test kasetinin numune kuyucuğuna (S) aktarın, ardından zamanlayıcıyı başlatın.Numune kuyusunda (S) hava kabarcıklarının sıkışmasını önleyin.Aşağıdaki resme bakın.

5. Numuneyi dağıttıktan 10 dakika sonra sonuçları okuyun.20 dakika sonra sonuçları okumayın.

Not: Numune göç etmezse (partiküllerin varlığı), ekstraksiyon tamponu şişesinde bulunan seyreltilmiş numuneyi santrifüjleyin.80 µL süpernatant toplayın, numune kuyucuğuna (S) dağıtın.Zamanlayıcıyı başlatın ve yukarıdaki kullanım talimatlarındaki 5. adımdan itibaren devam edin.

FMD NSP Ab Veteriner Hızlı Test Kitleri, Sığır Antijeni Hızlı Test Kaseti 0

 

 

SONUÇLARIN YORUMLANMASI


Pozitif:Hem C çizgisinin hem de T çizgisinin varlığı, T çizgisi açık veya belirsizdir.


Olumsuz:Yalnızca net C satırı görünür.


Geçersiz:T çizgisi görünse de görünmese de C bölgesinde renkli çizgi görünmez.

 

İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)