Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Zombi Geyik Hastalığı: Vahşi Yaşam ve Sağlık İçin Sessiz Tehdit

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Zombi Geyik Hastalığı: Vahşi Yaşam ve Sağlık İçin Sessiz Tehdit
hakkında en son şirket haberleri Zombi Geyik Hastalığı: Vahşi Yaşam ve Sağlık İçin Sessiz Tehdit

Zombi Geyik Hastalığı, bilimsel olarak Kronik Boşaltma Hastalığı (CWD) olarak bilinir. Geyik popülasyonlarını etkileyen bulaşıcı bir nörolojik rahatsızlıktır.Hem vahşi yaşam hem de halk sağlığı üzerindeki potansiyel etkisi nedeniyle önemli bir ilgi gördü..

 

Zombi Geyik Hastalığı, prion adı verilen yanlış katlanmış bir proteinden kaynaklanır ve bulaşıcı ispongiform ensefalopati (TSE) olarak bilinen hastalıklar grubuna aittir.Gelişen nörolojik bozulmaya yol açan, anormal davranış ve sonunda ölüm.

 

CWD, vücut sıvıları, tükürük, dışkı veya kirli ortamlarla doğrudan temas yoluyla yayılır.Ayrıca, hastalık diğer geyiklere doğal ve yapay yollarla, örneğin tutsak geyik tesisleri ve avcılık çiftlikleri yoluyla yayılabilir.

 

CWD, ABD ve Kanada da dahil olmak üzere Kuzey Amerika'nın birkaç bölgesinde tespit edildi ve vakalar Kore, Norveç ve Finlandiya'da bildirildi.Hastalığın hızla yayılma yeteneği, geyik popülasyonlarının ve ekosistemlerinin uzun vadeli korunması için büyük bir tehdit oluşturur..

 

Hiçbir insan vakası bildirilmedi, ama Teksas'taki doktorlar,Geçenlerde Creutzfeldt-Jakob hastalığı enfekte olan geyik eti düzenli olarak yiyen iki avcının ölümüyle ilgili tıbbi bir vaka raporu yayınladı.Sığır spongiform ensefalopati (BSE) gibi benzer prion hastalıkları, insanlarda varyasyonlu Creutzfeldt-Jakob hastalığına (vCJD) neden olmak için tür bariyerini başarıyla geçti.CWD'nin ortaya koyduğu potansiyel zoonotik riski değerlendirmek için devam eden gözetim ve araştırma çok önemlidir..

 

Zombi geyik hastalığının etkili bir şekilde yönetilmesi ve kontrolü çok yönlü bir yaklaşım gerektirir.Tutsak geyiklerin hareketini düzenleyen, sorumlu avlanma uygulamalarını teşvik etmek ve enfekte et tüketimiyle ilişkili riskler hakkında kamuoyunun farkındalığını artırmak.,aşılar ve hastalıkla mücadele için etkili yönetim stratejileri.

Pub Zaman : 2024-04-28 10:57:46 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)