Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Dünya Sıtma Günü

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Dünya Sıtma Günü
hakkında en son şirket haberleri Dünya Sıtma Günü

Dünya Sıtma Günü, hastalığı kontrol altına almak için küresel çabaları takdir etmek için her yıl 25 Nisan'da kutlanan bir etkinliktir.Bu gün, sıtmadan arınmış bir dünya elde etmeye yönelik küresel çabalar konusunda farkındalık yaratmaya ve anlayışı artırmaya adanmıştır.Bu yılın teması "Eylem Taahhüdü".

 

Sıtma dünyanın birçok yerinde, özellikle Sahra-altı Afrika'da önemli bir halk sağlığı sorunudur.2017 yılında dünya çapında tahmini 219 milyon vaka ile dünya nüfusunun yaklaşık yarısının sıtma riski altında olduğu tahmin edilmektedir.

 

Sıtma Nasıl Önlenir?

 

Araştırmacılar, on yıllardır bu bulaşıcı hastalığı çözmek için aşı geliştirmek için uğraşıyorlar.Ancak, şu anda hiçbiri henüz etkili ve başarılı değil.Aşıların sıtmaya karşı koruma sağlamada kullanılması şu anda imkansız olduğundan, erken tanı ve tedavi ile sıtmanın kontrolü küresel sıtma yönetiminde çok önemli hale gelmektedir.

 

Dünya Sağlık Örgütü (WHO), sıtmanın hem önlenebilir hem de tedavi edilebilir olduğuna dikkat çekiyor.

 

  • Yer tabanlı teşhis testleri, sağlık hizmeti sağlayıcılarının sıtma ve sıtma dışı ateşler arasında hızlı bir şekilde ayrım yapmasına ve en etkili tedaviyi seçmesine olanak tanıyarak hastalık ve ölüm oranını en aza indirebilir.Ateşli hastalıkları olan hastaların genel bakımına katkıda bulunur ve ayrıca ilaç direncinin gelişmesini ve yayılmasını önlemeye yardımcı olabilir.

 

  • Bu arada, sıtmanın yaygın olduğu bölgelerde yaşayan veya bu bölgelere seyahat eden insanlar için, sıtmaya yakalanma olasılığını azaltmak için bazı önleyici tedbirler vazgeçilmezdir.

 

  • DSÖ ayrıca sıtmadan şüphelenilen tüm hastaların tedavi almadan önce mikroskopi veya hızlı teşhis testleri (RDT'ler) kullanılarak derhal sıtma teşhisi almasını önermektedir.Erken ve kesin teşhis, hem iyi hastalık bakımı hem de verimli sıtma izlemesi için kritik öneme sahiptir.Bir kişi sıtma semptomları geliştirirse, sıtmayı etkili bir şekilde tedavi etmek için derhal sağlık hizmeti sağlayıcıları aramak, tedavi ve ilaç aramak gerekir.

 

Sıtma Tanı Yöntemleri

 

Sıtma tanı yöntemleri genel olarak klinik tanı, mikroskobik tanı, antijen tespiti için hızlı testler, moleküler tanı (PCR gibi), seroloji ve ilaç direnç testlerini içerir.Bunların arasında mikroskobik inceleme ve hızlı testler sıtma tanısında en yaygın kullanılanlardır.

 

Bu yılki Dünya Sıtma Günü'nün teması, kaliteli sıtma hizmetlerine erişimi iyileştirmek, araştırma ve geliştirmeye yatırımları artırmak ve sıtmadan etkilenenlerin ihtiyaçlarına öncelik vermek için herkesin birlikte çalışmasına yönelik bir eylem çağrısıdır.Herkesin oynayacağı bir rol vardır ve Dünya Sıtma Günü, birlikte durmak ve bu ölümcül ve önlenebilir hastalıkla mücadele kararlılığını ifade etmek için mükemmel bir fırsattır.

 

 

Pub Zaman : 2023-04-25 09:16:25 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)