Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri İdrar Sağlığınız Hakkında Ne Gösterebilir?

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
İdrar Sağlığınız Hakkında Ne Gösterebilir?
hakkında en son şirket haberleri İdrar Sağlığınız Hakkında Ne Gösterebilir?

hakkında en son şirket haberleri İdrar Sağlığınız Hakkında Ne Gösterebilir?  0

 

İdrarınız sağlığınızla ilgili değerli bilgileri ortaya çıkarabilir. Sağlık uzmanları idrar yolu enfeksiyonlarını (İİİ) teşhis edebilir, kronik hastalıkların erken belirtilerini tespit edebilir,ya da endişeli semptomların doğası hakkında önemli ipuçları bulmak.

 

İdrarında ne var?

Böbrekler kan dolaşımından atık maddeleri, fazla sıvıları ve diğer maddeleri filtre ederek idrar üretir.İdrar analizi içeriğini incelemeyi içerir, konsantrasyonu ve hatta idrarın görünümü, belirli sağlık sorunlarını gösterebilecek nitelikleri, maddeleri ve hücreleri aramak için.ve idrar incelemesinin mikroskobik yönleri vücudunuzun durumu hakkında değerli bilgiler sağlar.

 

İdrar testi nasıl yapılır?

Görsel Değerlendirme

İdrarın rengini, berraklığını ve genel görünümünü basit bir görsel değerlendirme sağlığınız hakkında bazı ipuçları verebilir.Bazı enfeksiyonlar ve sağlık sorunları idrarın güçlü bir koku almasına veya köpüklü bulutlu görünmesine neden olabilirKoyu renkli idrar dehidrasyon veya diğer sorunları gösterebilir.

 

Dipstick Testleri

Dipstick testi idrarın kimyasal bileşenleri hakkında bilgi toplar.anormal derecede yüksek protein seviyeleri tespit edilir, küçük miktarlarda glikoz (şeker) veya keton tespit eder ve bilirubin veya kanın varlığını tespit eder.Ayrıca hamilelik hormonları ve yasadışı uyuşturucu testleri.

 

Mikroskopik Araştırma

İdrar analizinin son bileşeni, küçük miktarda yoğun idrarın mikroskop altında incelenmesini içerir.Beyaz kan hücreleri, bakteriler veya kristaller.

 

İdrar testi neyi ortaya çıkarabilir?

İdrar analizi idrar yolu enfeksiyonlarını kesin olarak teşhis edebilir ve genel sağlığınız hakkında temel bilgiler sağlayabilir.Ayrıca kronik karın veya sırt ağrısı gibi açıklanamayan semptomlara ilişkin nedenlere ilişkin daha fazla ipucu verebilir.İdrar testi sonuçları aşağıdakilerin varlığını gösterebilir:

 

 

  • Diyabet veya diyabet öncesi
  • Kronik böbrek hastalığı
  • Böbrek veya mesane taşları
  • Böbrek veya mesane kanseri
  • Bakteriyel veya maya enfeksiyonları
  • İdrar sistemi hastalıkları
  • Cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlar
  • Karaciğer veya safra kanalının hasarı

 

 

İdrar testi sonuçları çeşitli potansiyel tıbbi sorunlara işaret etse de, idrar analizi bu sağlık sorunlarından hiçbirini teşhis etmez.Normal olmayan idrar analizi sonuçları daha fazla teşhis testine ihtiyaç olduğunu gösterir.Benzer şekilde, normal idrar testi sonuçları kronik hastalıklardan veya sağlık durumlarından arınmış olduğunuz anlamına gelmez.

Pub Zaman : 2024-03-18 09:19:05 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)