Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri UNICEF 52 ülkeye HPV aşısı sağlıyor

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
UNICEF 52 ülkeye HPV aşısı sağlıyor
hakkında en son şirket haberleri UNICEF 52 ülkeye HPV aşısı sağlıyor

UNICEF 52 ülkeye HPV aşısı sağlıyor

 

UNICEF geçtiğimiz günlerde 52 ülkeye insan papilloma virüsü (HPV) aşısı sağlayacağını duyurdu.UNICEF, yalnızca 2023'te bu hayat kurtaran aşıyı dünya ülkelerinin dörtte birine sağlayacak.

 

Yedi ülke - Bangladeş, Kamboçya, Swatini, Kiribati, Moğolistan, Nijerya ve Togo - 2023'te rutin aşılama programlarına HPV aşısını dahil etmeyi planlıyor. 28 Nisan 2023'te UNICEF, sekiz kızdan yalnızca birinin HPV'ye karşı aşılandığını doğruladı. serviks kanserinin önde gelen nedenidir.2019'dan bu yana, HPV aşılama kapsamı yüzde 15 azaldı ve bu, pandemi sırasında herhangi bir aşının en büyük gerilemesinden biri.

 

UNICEF'in Kopenhag'daki Tedarik Bölümü'ndeki Aşı Merkezi'nde sözleşmeli uzman olan Oluwaseun Ayanniyi, rahim ağzı kanserini önlemede önemli ilerleme kaydedilebileceği konusunda iyimser olduğunu belirtti.

 

CDC, HPV aşılarının erkek ve kızlarda belirli kanserleri önlemeye yardımcı olabileceğini söylüyor.Bu aşılar genellikle Amerika Birleşik Devletleri'ndeki kliniklerde ve eczanelerde bulunur.8 Mayıs 2023 itibarıyla FDA, Mpox gibi bazı cinsel yolla bulaşan hastalıkları önleyebilen çeşitli aşıları onayladı.

 

HPV'den Korunmada Aşılamanın Önemi

 

Aşılama, rahim ağzı kanseri, anal kanser ve orofaringeal kanser dahil olmak üzere çeşitli kanser türlerine yol açabilen insan papilloma virüsü (HPV) enfeksiyonunu önlemek için kritik bir araçtır.HPV aşısı, çoğu rahim ağzı kanseri vakasına ve diğer HPV ile ilişkili kanserlere neden olan HPV tiplerini önlemede oldukça etkilidir.

 

Aşı, virüse maruz kalmadan önce yapıldığında en etkili olduğundan, ideal olarak cinsel olarak aktif hale gelmeden önce hem erkek hem de kızlara önerilir.Dünya Sağlık Örgütü, 9-14 yaş arası kız çocuklarına iki doz HPV aşısı yapılmasını önerirken, daha büyük kız çocukları ve kadınların üç doz aşılanması gerekebilir.Her iki cinsiyette de HPV ile ilişkili kanserleri önleyebileceği için erkek çocuklara da HPV aşısı yapılmalıdır.

 

Aşılamaya ek olarak, düzenli rahim ağzı kanseri taraması, kanser öncesi lezyonların erken teşhisi ve tedavisi için önemlidir.Aşılama ve taramanın birlikte yapılması rahim ağzı kanseri insidansını önemli ölçüde azaltabilir.HPV ile ilişkili kanserleri önlemek ve genel halk sağlığını iyileştirmek için HPV aşılama çabalarını teşvik etmeye ve önceliklendirmeye devam etmek esastır.

Pub Zaman : 2023-05-15 14:44:22 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)