Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Yeni Floresan İmmünoassay Ürünleri için Eğitim Süresi

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Yeni Floresan İmmünoassay Ürünleri için Eğitim Süresi
hakkında en son şirket haberleri Yeni Floresan İmmünoassay Ürünleri için Eğitim Süresi

Bugün, Hangzhou AllTest Biotech Co., Ltd. bize yeni floresan immünolojik test kitleri hakkında eğitim verdi.Bu ürün grubu, uyuşturucu kullanımı, bulaşıcı hastalıklar, tümör belirteçleri, kalp belirteçleri vb. dahil olmak üzere geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Eğitim sırasında eğitmenler, her ürünün özelliklerine ilişkin ayrıntılı açıklamalar sunmuş ve ilgili hastalıkların arka planına ilişkin bilgiler sunmuştur.

 

Ardından ürünlerimizle ilgili temel ilkeleri, operasyonel teknikleri ve numune türlerini kapsayan kapsamlı bir genel bakış sunuldu.Eğitim kursu oldukça interaktifti ve sıklıkla soru ve tartışma fırsatları vardı.Katılımcıların yönelttiği tüm sorular detaylı bir şekilde yanıtlandı.

 

AllTest'in floresan immünolojik test ürünlerini floresan immünolojik test analizörleriyle birlikte kullanarak, kısa test sürelerini ve güvenilir sonuçları korurken tespitte daha yüksek doğruluk elde edebiliriz.Hızlı test yöntemlerimizin benimsenmesi, optimal sağlık ve refahı korumak için büyük önem taşıyan zamanında ve kesin tanıyı kolaylaştırdığından büyük önem taşımaktadır.

 

Hangzhou AllTest Biotech Co., Ltd., değerli müşterilerimize en yüksek kalitede ürün ve hizmetleri sunmaya kararlı bir şekilde bağlı kalmaya devam ediyor.Daha geniş bir senaryo yelpazesine hitap eden ürünleri sürekli olarak araştırıp geliştirerek, aktif olarak bir inovasyon ortamını teşvik ediyoruz.Yeniliğe olan bağlılığımız ve mükemmelliğe olan bağlılığımız sayesinde sağlık hizmetleri alanında olumlu bir etki yaratabileceğimize kesinlikle inanıyoruz.

 

hakkında en son şirket haberleri Yeni Floresan İmmünoassay Ürünleri için Eğitim Süresi  0

Pub Zaman : 2023-08-30 15:55:25 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)