Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri AllTest CEO'sunun Hayır Kurumu Bağışının Öyküsü

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
AllTest CEO'sunun Hayır Kurumu Bağışının Öyküsü
hakkında en son şirket haberleri AllTest CEO'sunun Hayır Kurumu Bağışının Öyküsü

AllTest CEO'sunun Hayır Kurumu Bağışının Öyküsü

 

Bu yılın sonbaharında, AllTest'in CEO'su Mr.Gao, bir toplantıda tesadüfen on yıl önceki bir arkadaşıyla tanıştı.Değişimden sonra arkadaşının önceki öğretim desteğini öğrendi.Bay Gao her zaman şefkatli bir hayırsever olmuştur.O, gençliğinden beri kamu refahına meraklıydı, bu nedenle kamu refahı eğitimi projesine hazırlanmaya başlamak için bu fırsatı değerlendirdi.

 

Birkaç ay sonra, Bay Gao ve gönüllü öğretmenler, öğrencileri finanse etme konusunda bir kez daha röportaj yaptılar.Bay Gao, yoksul öğrencilere sübvansiyon sağlamanın uzun vadeli bir iş, yürekleri ısıtan bir nezaket eylemi ve kurumsal bir sosyal sorumluluk olduğuna inanıyor.Sevgi dolu ve uyumlu bir toplum yaratmak her zaman onun asıl amacı olmuştur.Aynı zamanda Bay Gao, bu hayırseverlik konseptini şirketin her çalışanına yaymak ve sıcaklığı iletmek için elinden gelenin en iyisini yapmak istiyor.Değişimden sonra, Bay Gao öğretmenlerle fikir birliğine vardı ve bu konunun daha iyi bir yön olan şirketin kamu refahı projesine dönüştürülebileceğine inandı.

 

Kısa bir süre sonra, Bay Gao, bu kamu refahı projesini uygulamak için orta okula gitti.Müdür, Bay Gao gibi sadece liseleri değil, aynı zamanda üniversiteleri de tamamen sübvanse eden bir finansman yöntemiyle ilk kez karşılaştığını söyledi.Tüm alıcı aileler adına, Mr.Gao ve AllTest'e içten teşekkürlerini iletti.

 

İmza töreninde Bay Gao, finanse ettiği öğrenciler için gereksinimleri ortaya koydu ve onlara büyük umutlar verdi. Çocukların ülkenin ve milletin geleceği olduğuna inanıyor.Öğrencilerin gelecekte okulda çok çalışmasını, çok çalışmasını, sağlıklı büyümesini, yetenekli olmak için çaba göstermelerini ve topluma katkıda bulunmalarını umuyor.

 

Daha sonraki bir toplantıda, Bay Gao bize neden kendini kamu yararına ve hayır faaliyetlerine adadığını açıkladı.Bay Gao, bunun yalnızca bir tür finansal sponsorluk değil, daha da önemlisi bir tür manevi teşvik olduğuna inanıyor.İster kamu refahı faaliyetleri isterse de dahil olduğu biyomedikal endüstri olsun, Bay Gao'nun asıl amacı her zaman insanlığa fayda sağlamak olmuştur.AllTest'in CEO'su olarak Bay Gao, aynı zamanda, AllTest'in de misyonu olan, çalışanları sıcaklığı aktarmaya ve mutlu ve uyumlu bir toplum yaratmaya teşvik etmek için örnek teşkil ediyor.

 

Son olarak Bay Gao, şirketin gelecekteki gelişiminde eğitime önem vermeye, yeteneklere önem vermeye ve öğrencilerin başarısını şirketin uzun vadeli bir sorumluluğu olarak görmeye devam edeceğini söyledi.Kurumsal geliştirme, uzun vadeli bir sorumluluktur ve tüm kuruluşun başkalarına yardım etmeye kendini adaması, uzun vadeli kalkınmanın temelidir.AllTest, bize katılmak için daha fazla arkadaş bekliyor!

Pub Zaman : 2022-11-14 13:35:21 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)