Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Gençler İçin Birden Çok Psikiyatrik İlaç Kullanımı

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Gençler İçin Birden Çok Psikiyatrik İlaç Kullanımı
hakkında en son şirket haberleri Gençler İçin Birden Çok Psikiyatrik İlaç Kullanımı

Gençler arasında endişe verici bir eğilim, birden fazla psikiyatrik ilacın eşzamanlı kullanımının artmasıdır.Ruh sağlığı sorunları olan gençlere belirtilerini kontrol etmek için ilaç kombinasyonları reçete ediliyorBu eğilim, depresyon, anksiyete, DEHB ve bipolar bozukluk da dahil olmak üzere çeşitli psikiyatrik bozukluklarda gözlemlenmektedir.

 

Ulusal Ambulator Tıbbi Bakım Anketi verilerine dayanan bir araştırmaya göre,ABD'de 2 ila 24 yaşlarındaki bireylerin, DEHB için ilaç ve ayrıca ikinci bir psikiyatrik ilaç alan yüzdesi, 2006'da %26'dan %40'a yükseldi.2015'te %0.7.

 

Bazı durumlarda birden fazla psikiyatrik ilacın kullanımı gerekli olabilirken, aynı zamanda endişe uyandırır.Kişinin sağlığını tehlikeye atabilir..

 

Genç bireylere birden fazla psikiyatrik ilaç reçete ederken kapsamlı değerlendirmenin ve sürekli izlemenin önemi abartılamaz.Derin değerlendirmelerde semptomların şiddetini dikkate almalısınız., her bir ilaçla ilişkili potansiyel faydalar ve riskler. Tedavinin etkinliğini, yan etkilerini,İlaçları gerektiğinde ayarlayın..

 

İlaç, zihinsel sağlık sorunları olan birçok genç için yararlı olabilirken, bütünsel yaklaşımları ve alternatifleri de araştırmak önemlidir.Terapi gibi., yaşam tarzı değişiklikleri ve destek ağları, ilaç kullanımını tamamlayabilir ve genel sağlığı destekleyebilir.En uygun tedavi yaklaşımını belirlemek için çok önemlidir..

Pub Zaman : 2024-02-26 09:38:00 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)