Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Başarılı Sona Erdi - Singapur Tıp Fuarı 2022

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Başarılı Sona Erdi - Singapur Tıp Fuarı 2022
hakkında en son şirket haberleri Başarılı Sona Erdi - Singapur Tıp Fuarı 2022

hakkında en son şirket haberleri Başarılı Sona Erdi - Singapur Tıp Fuarı 2022  0

Başarılı Sona Erdi - Singapur Tıp Fuarı 2022

 

Medical Fair Singapore Expo, dünyanın dört bir yanından üç yüzün üzerinde üreticiyi çeken ilk PHYGITAL formatıdır.Singapur'daki bu Harika Tıp Fuarı, 70 ülke ve bölgeden 14.000'den fazla Uluslararası ziyaretçiyi, 62 ülke ve bölgeden 1050 katılımcıyı çekti.Ayrıca fuar, üreticilerin 16.600'den fazla iş toplantısı talebini başarıyla tamamlamasına yardımcı oldu.

 

Gösteri organizatörleri, sağlık ve tıp endüstrisinin bağlantı kurması, ağ oluşturması, iş yapması ve en iyi uygulamaları paylaşması için ideal bir platform sağlayacak.

 

ALLTEST, IVD kullanımı için çok sayıda High-Q hızlı test reaktifi ve tıbbi cihaz sergiledi.

hakkında en son şirket haberleri Başarılı Sona Erdi - Singapur Tıp Fuarı 2022  1

Bu fuar sayesinde sadece geniş ürün yelpazemizi sergilemekle kalmadık, aynı zamanda ziyaretçilerimizden de yoğun ilgi gördük, aynı sektörden katılımcılarla yüz yüze derinlemesine çalışmalar ve görüşmeler gerçekleştirdik.

 

Standımıza uğrayan ve işletmemize danışan herkese teşekkürler, hepiniz en içten hizmetimizden memnun kalacaksınız.IVD endüstrisinde tanınmış bir marka olarak sponsorumuzun ihtiyaçları en büyük görevimizdir.ALLTEST Ar-Ge ekibi, en yeni ve en yeni hızlı test ürünlerini geliştirmek için müşteri ihtiyaçlarını pazar trendleriyle birleştirerek sınırları zorlamaya devam edecek.

hakkında en son şirket haberleri Başarılı Sona Erdi - Singapur Tıp Fuarı 2022  2

Bu ay, yakında Monkey-pox test reaktiflerini piyasaya süreceğiz, sorularınızı bekliyoruz!Ayrıca, önümüzdeki birkaç ay içinde ALLTEST, Tayland ve Almanya'daki sergilere katılacak ve hepinizi yeni ürünlerimizle buluşturmayı umuyoruz!

Pub Zaman : 2022-09-07 09:53:16 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)