Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Uyanık Kalmak: Yeni İlaçların Sürekli Değişen Yüzü

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Uyanık Kalmak: Yeni İlaçların Sürekli Değişen Yüzü
hakkında en son şirket haberleri Uyanık Kalmak: Yeni İlaçların Sürekli Değişen Yüzü

Modern dünyamızda, yeni ortaya çıkan uyuşturucular sürekli ve gelişen bir zorluk oluşturuyor.Bu maddeler aldatıcı ve tespit edilmemek için akıllıca gizlenen çeşitli şekillerde bulunuyor.

 

Yaygın kılık değiştirmeleri arasında, kahve, konserve içecekler, kurabiye veya çay torbaları gibi ilaç ambalajları bulunur ve bu da halk arasında kafa karışıklığına neden olur.çoklu uyuşturucu kullanımı problemine katkıda bulunmak ve uyuşturucu etkileşimlerinin tehlikelerini arttırmakUyuşturucular genelde gençlerin savunmasızlığını hedefleyen cazip şekerler, çikolatalar, anlık süt çayı, kahve vb.

 

Aynı şekilde, belirsiz bir kökenli gıda veya ilaç tüketmekten kaçınarak uyanık kalmak ve dikkatli olmak önemlidir.açılmış veya hediye edilmiş içecek ve yiyecekleri başkalarından kabul etmek, potansiyel zararı önlemek için kaçınılmalıdırMevcut yaygın yeni ilaçlar Methylone (bk-MDMA), Mephedrone (genellikle "Meow Meow" olarak bilinir), MDPV (genellikle "banyo tuzları" olarak bilinir), TFMPP (genellikle "Molly" olarak bilinir),ve kloroamfetaminİlk üçü sentetik katinonlardır ve merkezi sinir sistemi uyarıcı etkileri vardır.

 

Farklı ilaçları, kahve ve çay torbalarını ya da şekerleri reddederek ve yabancı yerlerde yabancılardan yiyecek veya içecek almaktan kaçınarak kendimizi tehlikeden koruyabiliriz.Kişisel güvenliğe öncelik vermek ve gelişmekte olan uyuşturucularda sürekli değişen eğilimlere karşı uyanık kalmak çok önemlidirKanun uygulayıcı kurumlar, sağlık uzmanları ve halk erken müdahale ve önlemeyi sağlamak için en son gelişmelerden haberdar ve haberdar kalmalıdır.

Pub Zaman : 2023-10-30 13:30:49 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)