Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Medic Doğu Afrika 2023'te Görüşmek Üzere

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Medic Doğu Afrika 2023'te Görüşmek Üzere
hakkında en son şirket haberleri Medic Doğu Afrika 2023'te Görüşmek Üzere

Hangzhou AllTest Biotech Co., Ltd, Afrika'nın en önemli sağlık fuarlarından biri olan Medic East Africa 2023'e katılımını duyurmaktan heyecan duyuyor.Etkinlik 11-13 Eylül tarihleri ​​arasında Kenya, Nairobi'de bulunan Kenyatta Uluslararası Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.

 

Medic Doğu Afrika 2023 Hakkında

Medic East Africa, sağlık uzmanlarına, tıbbi ekipman üreticilerine ve hizmet sağlayıcılara ürünlerini ve hizmetlerini sergilemeleri, en iyi uygulamaları paylaşmaları ve sağlık hizmetlerindeki en son trendleri ve yenilikleri öğrenmeleri için bir platform sağlayan Afrika'daki en büyük sağlık fuarlarından biridir.Ziyaretçiler yeni tıbbi çözümleri keşfetme, konferanslara ve çalıştaylara katılma ve endüstri liderleriyle ağ kurma fırsatına sahiptir.

 

Hangzhou AllTest Biotech Co., LtdMedic Doğu Afrika 2023'te

-dekabin G57, Hangzhou AllTest Biotech Co., Ltd, bulaşıcı hastalıklar için hızlı teşhis testleri ve kötüye kullanılan uyuşturucu testleri ve daha pek çok şey dahil olmak üzere en son tıbbi test yeniliklerini sergileyecek.Standın ziyaretçileri, şirketin kapsamlı hızlı testleri hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatına sahip olacak ve Hangzhou AllTest Biotech Co., Ltd'nin uzmanlarından oluşan ekip, tüm soruları yanıtlamak ve ürün tanıtımları sağlamak için hazır olacak.

 

Hangzhou AllTest Biotech Co., Ltd kendini in vitro teşhis endüstrisinde araştırma ve geliştirme ve üretime adamıştır ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak yeni ürünlerin geliştirilmesini teşvik etmektedir.Geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ile müşterilerinin IVD endüstrisinde lider konuma gelmelerine yardımcı olmayı taahhüt ediyoruz.

 

 

Pub Zaman : 2023-08-15 10:29:33 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)