Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Gizem virüsü düzinelerce köpeği öldürür - çoğunlukla Michigan'daki yavru köpekler

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Gizem virüsü düzinelerce köpeği öldürür - çoğunlukla Michigan'daki yavru köpekler
hakkında en son şirket haberleri Gizem virüsü düzinelerce köpeği öldürür - çoğunlukla Michigan'daki yavru köpekler

Gizem virüsü düzinelerce köpeği öldürür - çoğunlukla Michigan'daki yavru köpekler

 

Yetkililer Pazartesi günü yaptığı açıklamada, gizemli bir virüsün Michigan'da düzinelerce köpeği hasta edip öldürdüğünü ve hayvan severler arasında paniğe yol açtığını söyledi.

 

Hayvan kontrol yetkilileri USA Today'e verdiği demeçte, akut gastrointestinal sorunlara neden olan tanımlanamayan hastalık, eyaletin kuzey kesiminde en az 30 köpek ölümüne neden oldu.

 

Yetkililer, virüsün Louisiana'dan geldiğine inanılıyor ve genellikle genç köpekleri 3 ila 5 gün içinde öldürüyor.Semptomlar kanlı ishal, kusma ve uyuşukluk içerir.

 

Clare County Hayvan Kontrol Direktörü Rudi Hicks, Clare County Cleaver'a “Devlet şu anda panik içinde” dedi."Tedavisi yok.Henüz tespit edemedikleri için aşısı yok.”

 

Hicks, hastalığın benzer semptomlara neden olan ve köpekten köpeğe temas yoluyla yayılan Parvo'ya benzediğini söyledi.Öldürülen köpeklerin Parvo testi negatif çıktı.

 

Hayvan kontrol müdürü, bölgedeki köpek sahiplerini evcil hayvanlarını evde ve daha fazla bilgi ortaya çıkana kadar diğer yavrulardan uzak tutmaya çağırdı.

 

Otsego County Hayvan Barınağı Facebook'ta yaptığı açıklamada, köpek yavrularının ve yaşlı köpeklerin virüse karşı daha savunmasız olduğunu ve öldürülenlerin çoğunun 2 yaşın altında olduğunu söyledi.

 

Michigan, Gaylord'daki Otsego County Hayvan Barınağı müdürü Melissa FitzGerald, "Bu, parvoya çok benzeyen bir virüs, muhtemelen farklı bir tür" dedi.

 

Parvo için köpeklerin aşılanması, evcil hayvanların hastalanmasını önleyebilir, diye ekledi.

 

"Devlet veterinerlik ofisi, daha fazla örnek elde ettikçe daha fazla şey öğrenmeyi ve bir savunma bulmayı umuyor" dedi.

 

 

 

Pub Zaman : 2022-08-24 10:47:05 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)