Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Tıp Japonya 2022

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Tıp Japonya 2022
hakkında en son şirket haberleri Tıp Japonya 2022

Tıp Japonya 2022

 

hakkında en son şirket haberleri Tıp Japonya 2022  0

 

MEDICAL JAPAN, Japonya'nın Tıp, Yaşlı Bakımı ve Eczacılık sektörü için özel gösterilerden oluşan lider ticaret fuarıdır.İthalatçılar/distribütörler de dahil olmak üzere tıbbi ve yaşlı bakımı endüstrilerinde uzmanlaşmış çok sayıda ziyaretçi ve katılımcılarla aktif müzakereler/danışmalar var.Japonya ve Asya'nın Tıp, Yaşlı Bakımı ve Eczacılık Sektörüne açılan kapınız.

 

Sergi, tıbbi alet, tıbbi bilgi teknolojisi, tıbbi malzeme sarf malzemeleri ve çeşitli bakım ürünlerinin küresel tedarikçilerini veya dış ticaret şirketlerini çekiyor.Asya'daki tüm tıp endüstrisini kapsayan bir B2B ticaret fuarı olarak ALLTEST, katılmaya davet edilmekten onur duymaktadır ve iş görüşmelerini yürütmek ve standımıza gelen müşterilere yeni ürün ve teknolojileri tanıtmak için standımızda olacaktır.IVD endüstrisine yönelik ürünlerle ilgileniyorsanız, lütfen standımızı kaçırmayın.

 

ALLTEST, Medikal, Yaşlı Bakımı ve Eczacılık Endüstrisini kapsayan bu B2B Ticaret fuarında en yeni hızlı test ürünlerini ve çeşitli yüksek kaliteli tıbbi aletleri sunacaktır.Müzakere etmek için şirket ve şirket temsilcilerinize hoş geldiniz.STAND 13-12!

 

 

Pub Zaman : 2022-09-14 14:51:20 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)