Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri 8 Mart Kadınlar Günü|Michele Lee, Hong Kong'da COVID-19 ile Savaşmak için 3.800 Hızlı Test Kiti ve 5.000 Maske Bağışladı

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
8 Mart Kadınlar Günü|Michele Lee, Hong Kong'da COVID-19 ile Savaşmak için 3.800 Hızlı Test Kiti ve 5.000 Maske Bağışladı
hakkında en son şirket haberleri 8 Mart Kadınlar Günü|Michele Lee, Hong Kong'da COVID-19 ile Savaşmak için 3.800 Hızlı Test Kiti ve 5.000 Maske Bağışladı

8 Mart Kadınlar Günü|Michele Lee, Hong Kong'da COVID-19 ile Savaşmak için 3.800 Hızlı Test Kiti ve 5.000 Maske Bağışladı

 

COVID-19 salgınının beşinci dalgası Hong Kong'da şiddetli olmaya devam ederken, birçok aktör topluluğa yardım etmek için malzeme bağışladı.Michele Lee, Kadınlar Günü vesilesiyle sosyal medya platformunda halka 3.800 hızlı test kiti ve 5.000 tıbbi maske bağışladığını duyurdu.

 

"Kadınlar Günü'nde, Hong Kong Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış 3800 ALLTEST hızlı antijen test kiti ve 5000 tıbbi maske bağışlamak için küçük bir teşekkür mesajı göndermek istiyorum." dedi.

 

Güzellik ve nezaket sahibi Michele Lee, sosyal medya platformunda, salgının şiddetli olduğu bir dönemde birçok kadının da evde yaşlı ailelerine ve küçük çocuklarına bakmak zorunda olduğunu ve baskının hayal gücünün ötesinde olduğunu söyledi.Umarım iş ve aileyi dengelerken fiziksel ve zihinsel sağlığımıza daha fazla dikkat etmeliyiz.Güçlü zihinsel sermayeye sahip olmak fiziksel ve zihinsel sağlığınız için iyi olduğundan, kendinizi mutlu etmek için daha fazlasını yapın.Çok fazla yardımla COVID-19 salgınıyla başa çıkabileceğimizden ve bu olağanüstü dönemi atlatmak için birlikte çalışabileceğimizden eminiz!

Pub Zaman : 2022-03-08 08:48:38 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)