Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri HIV ile yaşamak: Artık bir pandemi olarak kabul edilmeyen yaygın bir pandemi

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
HIV ile yaşamak: Artık bir pandemi olarak kabul edilmeyen yaygın bir pandemi
hakkında en son şirket haberleri HIV ile yaşamak: Artık bir pandemi olarak kabul edilmeyen yaygın bir pandemi

HIV salgını bir gün sona erdirilebilir mi ve Birleşik Krallık'taki sağlık hizmeti sağlayıcıları ve planlamacıları, HIV küresel olarak yenilene kadar savaşı kazanacaklarından emin olabilir mi?

 

COVID-19 sadece birkaç ay sonra bir pandemi ilan edildi ve artık kontrol altına alınabilirken, HIV/AIDS salgını kırk yıldan fazla sürdü ve dünya çapında milyonları öldürdü.Küresel etkisine rağmen, HIV nadiren bir "pandemi" olarak adlandırılır ve küresel toplum HIV'i kontrol etmek ve sonunda ortadan kaldırmak için birlikte çalışana kadar bu virüse karşı savaşın kazanılamayacağını kabul etmek çok önemlidir.

 

Küresel sağlık gündemi, HIV'i bir pandemi olarak ele almaya öncelik vermeli ve Birleşik Krallık gibi gelişmiş sağlık sistemlerine sahip ülkeler de dahil olmak üzere herkes için daha sağlıklı bir gelecek elde etmek için HIV'in ortadan kaldırılmasına yönelik çalışmalıdır.

 

Küresel HIV Tarihi

 

Dünya çapında 40,1 milyondan fazla insanın öldüğü ve şu anda 38,4 milyon kişinin HIV taşıdığı kırk yılı aşkın süredir.Birleşik Krallık HIV tedavisi ve halk sağlığı stratejisinde önemli ilerleme kaydetmiş olsa da, yoksulluk, yoksunluk, sömürü, önyargı ve ayrımcılık dünya çapında birçok kişinin ihtiyaç duyduğu bakıma erişmesini hâlâ engelliyor.

 

Yüksek ölüm oranına rağmen, DSÖ, HIV'i bir salgından ziyade bir salgın olarak adlandırıyor, çünkü muhtemelen zengin ülkelerde artık pek çok insanı öldürmüyor.Yıllık HIV/AIDS bağlantılı ölümlerin çoğu Batı dışında, özellikle her 25 yetişkinden birinin HIV ile yaşadığı Afrika'da meydana geliyor.Birleşmiş Milletler, AIDS salgınını 2030 yılına kadar ortadan kaldırmayı taahhüt etti, ancak dünya çapında her yıl yaklaşık dörtte üç insan virüsten ölüyor ve bu da test ve tedaviye daha fazla erişime olan acil ihtiyacı vurguluyor.

 

Bu küresel hedeflere ne kadar yakınız?

 

Anneden çocuğa HIV bulaşmasını azaltmak gibi bazı hedeflere ulaşılmış olsa da, HIV ile yaşayan insanların yalnızca %68'i küresel olarak viral olarak baskılanıyor ve bu da yapılması gereken önemli işler olduğunu gösteriyor.Birleşik Krallık, HIV'i küresel bir sağlık sorunu olarak ortadan kaldırmaya yönelik gündemin şekillendirilmesinde çok önemli bir rol oynadı, ancak bu hedefe 2030 yılına kadar ulaşmak için yurtiçinde ve yurtdışında araştırma, önleme ve tedavi programlarına yatırım yapmaya devam etmelidir. pandemiye karşı adil bir küresel tepki oluşturmak için HIV'in sosyal, yapısal ve ekonomik belirleyicilerini ele alan güçlü taahhüt, yenilikçi stratejiler ve etkili ortaklıklar yoluyla gündem.

Pub Zaman : 2023-06-19 14:41:06 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)