Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Medical Japan 2023'de bize katılın.

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Medical Japan 2023'de bize katılın.
hakkında en son şirket haberleri Medical Japan 2023'de bize katılın.

Hangzhou AllTest Biotech Co., Ltd, Medical Japan 2023'e katılımını duyurmaktan mutluluk duyuyor.

 

Tıbbi Japonya hakkında

Medical Japan, en son ürünleri veya teknolojileri sergilemek, yeni endüstri trendlerini keşfetmek,ve gerekli ağ fırsatları sağlar.

 

Hangzhou AllTest Biotech Co., Ltd.Tıbbi Japonya2023

AllTest son POCT yeniliklerini standında gösterecek.6 - 34Booth'taki katılımcılara AllTest'in bulaşıcı hastalıklar için hızlı testleri içeren çok çeşitli teşhis ürünleri hakkında profesyonel bir sunum alma şansı verilecektir.Uyuşturucu testleriAllTest'in uzman ekibi, soruları yanıtlamak, ürün gösterileri sunmak ve müşterilerin bireysel gereksinimleri için en uygun çözümleri belirlemelerine yardımcı olmak için hazır olacaktır.

 

Hangzhou AllTest Biotech Co., Ltd, in vitro teşhis ürünlerinin araştırma, üretim, satış ve pazarlanmasında yer alan bir biyoteknoloji şirketidir.In vitro teşhis endüstrisinde bakım noktası testine (POCT) özel odaklanarakAllTest, bağışıklık teşhisi, biyokimyasal analiz ve floresans tespiti de dahil olmak üzere çeşitli ürünler sunar.AllTest küresel bir varlık kurdu., ürünlerini dünyanın 100'den fazla ülkesinde ve bölgesinde satıyor.

 

hakkında en son şirket haberleri Medical Japan 2023'de bize katılın.  0

Pub Zaman : 2023-09-19 09:38:51 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)