Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Kedilerin süt içmesi güvenli midir?

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Kedilerin süt içmesi güvenli midir?
hakkında en son şirket haberleri Kedilerin süt içmesi güvenli midir?

Kediler genellikle fincan tabağındaki sütü yalar.Ama süt içmek onlar için güvenli ve sağlıklı mı?

 

Süt içen kedilerin popüler imajı, muhtemelen, kediler ve köpeklerin sanatçılar için popüler konular haline geldiği 19. yüzyılda ortaya çıktı.Sanayi devrimi ilerledikçe ve daha fazla insan şehirlere göç ettikçe, daha fazla insanın kedisi ve köpeği oldu ve sanatçılardan giderek daha fazla sevimli evcil hayvan resimleri yapmaları istendi.Bu nedenle Fransız sanatçı Alfred-Arthur Brunel de Neuville, genellikle kaselerden süt içen kedileri resmetmiştir.

 

Bununla birlikte, Birleşik Krallık'ın önde gelen veteriner yardım kuruluşu olan People's Dispansary for Sick Animals'a göre, yetişkin kedilere süt vermek yarardan çok zarar verebilir.Çoğu insan gibi, kediler de yaşlandıkça tipik olarak laktoza (sütteki şeker) toleranslarını kaybederler.Birleşik Krallık'taki Uluslararası Kedi Tıp Derneği başkanı Nathalie Dougary, WordsSideKick.com ile yaptığı röportajda, "Çoğu kedi için, sütten kesildikten sonra laktozu sindirme yeteneği azalır." Dedi."Sonuç olarak süt, kedilerde sindirim sorunlarına neden olarak ishal veya kusma gibi semptomlara yol açabilir."

 

Dougary, bazı kedilerin, bazı insanların yaptığı gibi, laktozu yetişkinliğe kadar sindirme yeteneğini koruyabildiğini kaydetti.Bununla birlikte, "yüksek kaliteli, eksiksiz ve dengeli bir kedi maması beslerseniz, kedinize süt vermenin ek bir besinsel faydası yoktur" diyor.

 

Ayrıca süt yağ açısından zengindir.Halkın Hasta Hayvanlar Dispanseri, bir kediye bir tabak süt vermenin "12 inçlik bir dilim pizza yemek gibi olduğunu" belirtiyor. Bu nedenle süt, kedilerin aşırı kilolu olmasına neden olabilir.

 

Dougary, buna ek olarak, "sütün yüksek düzeyde fosfat içerdiğini" söyledi.Bu, bir kediye böbrek hastalığı teşhisi konulursa, sütten kaçınmanın en iyisi olduğu anlamına gelir, diye belirtiyor.Journal of Feline Medicine and Surgery'de (yeni sekmede açılır) 2017 yılında yapılan bir araştırmaya göre, fosfor kronik böbrek hastalığı olan kedilerde böbrek sağlığına zarar verebilir.

 

Burnaby, BC'deki Hastings Veteriner Hastanesi (yeni sekmede açılır), kedilerin neden olabileceği sorunlara rağmen hala süt aşerebileceğini çünkü bunu yavru kedi kaputunun olumlu anılarıyla ilişkilendirebileceklerini söylüyor.People's Sick Animal Pharmacy, sütteki yağın tadını da beğenebileceklerini belirtiyor.

 

Yavru kediler genellikle birkaç aylık olduklarında tamamen sütten kesilene kadar annelerinin sütünü içerler.Annelerinin hastalanması ya da kaybedilmesi gibi durumlarda yapay olarak büyütülmesi gereken yavru kediler için "kedi sütü yerine özenle formüle edilmiş ve beslenme ihtiyaçlarını karşılayan alternatif bir mama ile beslenmeleri gerekir."

 

İnek sütü veya keçi sütü gibi diğer süt ürünleri, yavru kedilerin büyüme ve gelişme ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli protein veya yağ içermediklerinden kedi sütü yerine uygun değildir.Veteriner hekimlerin kedi sütüne yüksek kaliteli, güvenli ve uygun şekilde formüle edilmiş alternatifler önerebileceğini kaydetti.Yavru kedilerin tamamen katı bir diyeti kabul edene kadar üç ila dört haftalıktan kademeli olarak sütten kesilmesi gerekir."

 

Süpermarketler ve evcil hayvan dükkanları bazen kediler için özel olarak süt satarlar, diyor Dougary: "Kediler için ek besin değeri olmayan süt ürünleri almak yerine, kedi sahiplerinin kedilerinin her gün bol miktarda taze ve temiz su içmelerini sağlamaya odaklanmalarını öneriyoruz. "

Pub Zaman : 2022-10-10 13:12:00 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)