Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Helicobacter pylori: Mide Sağlığındaki Gizli Suçluyu Açıklamak

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Helicobacter pylori: Mide Sağlığındaki Gizli Suçluyu Açıklamak
hakkında en son şirket haberleri Helicobacter pylori: Mide Sağlığındaki Gizli Suçluyu Açıklamak

Midenin içinde sessizce oturabilecek ve sindirimde çeşitli sorunlara neden olabilecek bir bakteri olduğunu hiç duydunuz mu?Helicobacter pylori, dünya çapında milyonlarca kişiyi etkileyen büyüleyici ama ilgili bir mikroorganizma.

 

Gizli İşgalci:

H. pyloriMide mukuslarını kolonize eden sarmal şeklindeki bir bakteridir. Midenin asidik ortamında hayatta kalmasını sağlayan benzersiz adaptasyonlar geliştirmiştir.Çoğu zaman bir ömür boyu.

 

Yaygınlık ve bulaşma:

H. pyloriEnfeksiyon yaygındır, dünya nüfusunun yaklaşık yarısını etkiler. esas olarak oral-oral veya dışkı-oral yollarla ortaya çıkar.Özellikle kötü sanitasyon veya sıkı yaşam koşulları olan bölgelerde.

 

Altta yatan sağlık sorunları:

H. pyloriEnfeksiyon, gastrit (mide iltihabı), peptik ülser ve hatta mide kanseri de dahil olmak üzere çeşitli sindirim bozukluklarıyla ilişkilidir.Mide koruyucu mekanizmalarının dengesini bozar., doku hasarına ve iltihaplanmasına neden olur.

 

Belirtileri Fark Etmek:

Genel belirtiler:H. pyloriEnfeksiyonlar arasında karın ağrısı, şişkinlik, hazımsızlık, mide bulantısı ve iştah kaybı bulunur.

 

Teşhis ve tedavi:

H. pyloriEnfeksiyon, kan testleri, nefes testleri, dışkı testleri ve endoskopi gibi çeşitli yöntemlerle teşhis edilebilir.Enfeksiyonu ortadan kaldırmak ve ilişkili durumları yönetmek için genellikle asit bastırıcı ilaçlarla birlikte antibiyotik tedavisi kullanılır..

 

Önleme ve Yaşam Tarzı Faktörleri:

Riskin azaltılmasıH. pylorienfeksiyon iyi hijyen uygulamayı, güvenli gıda ve su tüketimini sağlamak ve enfekte olan kişilerle yakın temasta bulunmaktan kaçınmayı içerir.dengeli beslenme ve stres yönetimi dahil, enfeksiyona karşı duyarlılığı azaltmada rol oynayabilir.

Pub Zaman : 2023-12-25 09:31:57 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)