Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Medlab Asia & Asia Health 2022'de Mutlu Son

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Medlab Asia & Asia Health 2022'de Mutlu Son
hakkında en son şirket haberleri Medlab Asia & Asia Health 2022'de Mutlu Son

Medlab Asia & Asia Health 2022'de Mutlu Son

 

Asia Health 2022, APAC pazarını keşfetmek için sağlık sektöründeki birinci sınıf alıcıların yanı sıra birinci sınıf tedarikçileri ve endüstri liderlerini bizzat ağırlayacak.

 

ALLTEST, katılımcılardan biri olarak davet edilmekten onur duyuyor ve ayrıca birçok unutulmaz deneyim kazanıyoruz.

 

hakkında en son şirket haberleri Medlab Asia & Asia Health 2022'de Mutlu Son  0

 

Üç gün süren fuar boyunca standımız birçok katılımcı ve ziyaretçinin ilgisini çekti ve personel her zaman ziyaretçilere tam bir coşkuyla iletişim kurdu ve açıklamalar yaptı.Sergilerin özellikleri ve avantajları da personelin harika anlatımı ve gösterimi ile en iyi şekilde sunuldu.Profesyonel ziyaretçiler ve katılımcılar, ürünler hakkında belirli bir anlayışa sahip olduktan sonra, hepsi güçlü bir işbirliği niyeti gösterdiler.

 

hakkında en son şirket haberleri Medlab Asia & Asia Health 2022'de Mutlu Son  1

 

Bu sergiden sonra ALLTEST ekibi, ürünlerimizi deneyen ziyaretçilerden değerli görüşler ve IVD endüstrisinin planlama düzenini meslektaşlarıyla tartışarak özgün görüşler aldı.Bu sadece gelecekteki ürünler için yeni bir ilham kaynağı sağlamakla kalmadı, aynı zamanda şirketin gelişim yolunun önündeki engelleri de kaldırdı.

 

hakkında en son şirket haberleri Medlab Asia & Asia Health 2022'de Mutlu Son  2

 

Almanya'ya Kasım gezisini dört gözle bekliyoruz.ALLTEST ekibi, mükemmel hızlı test markalarımızın daha fazla insan tarafından görülebilmesi için dünyanın dört bir yanındaki büyük tıbbi sergilerin platformlarında aktif olmaya devam edecek.

 

hakkında en son şirket haberleri Medlab Asia & Asia Health 2022'de Mutlu Son  3

Pub Zaman : 2022-10-25 11:09:47 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)