Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri COVID-19 ve Solunum Yolları Enfeksiyonlarıyla Birlikte Savaşmak

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
COVID-19 ve Solunum Yolları Enfeksiyonlarıyla Birlikte Savaşmak
hakkında en son şirket haberleri COVID-19 ve Solunum Yolları Enfeksiyonlarıyla Birlikte Savaşmak

Dünya Sağlık Örgütü'ne (WHO) göre, Avrupa'da COVID-19'a karşı aşılama çabaları son derece etkili oldu.Sonuç olarak ölümlerin en az % 57 oranında önemli bir şekilde azalması ve 134 ülkeden alınan verilerin analizi, kurtarılan yaşamların çoğunun 60 yaşın üzerindeki bireyler arasında olduğunu vurgular.

 

Bununla birlikte, COVID-19 ile mücadelede elde edilen ilerlemelere rağmen, Avrupa'da solunum yolu enfeksiyonlarının yaygınlığı ile ilgili endişe verici güncellemeler var.Son veriler, grip nedeniyle hastaneye yatırılma sayısında %58'lik bir artış ve yoğun bakım alanına yatırılma sayısında %21'lik bir artış göstermektedir.Bu durum, özellikle yaşlılar ve genç hastalar gibi savunmasız grupları etkilediği için özellikle endişe verici.solunum sinsizial virüsü (RSV) nedeniyle hastaneye yatırılan çocuk sayısında belirgin bir artış yaşandı, mikoplazma, kızamık ve diğer patojenler.

 

COVID-19 enfeksiyon oranları genellikle çoğu bölgede azalırken, WHO, JN gibi yeni varyantların ortaya çıkması nedeniyle durumun tahmin edilemezliği konusunda uyarıyor.1.2Virüsün yayılmasını etkili bir şekilde kontrol etmek için sürekli uyanıklık ve önleyici önlemlere uymak gerekliliğini vurguluyor.

 

Maske takmak, el hijyeni, sosyal mesafe ve aşı dahil olmak üzere halk sağlığı kurallarına sıkı sıkıya uymak,Virüsün ve onun türlerinin yayılmasını etkili bir şekilde kontrol etmek için gerekli olmaya devam ediyor.Bu önleyici önlemlere öncelik vererek ve uyanık kalarak, COVID-19 ve solunum yolu enfeksiyonları tarafından ortaya atılan zorlukları topluca yönlendirebiliriz.Halk sağlığını korumak ve hayat kurtarmak.

Pub Zaman : 2024-01-23 14:12:08 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)