Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Kardiyak troponin I seviyesi ameliyat sonrası komplikasyonları öngörebilir

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Kardiyak troponin I seviyesi ameliyat sonrası komplikasyonları öngörebilir
hakkında en son şirket haberleri Kardiyak troponin I seviyesi ameliyat sonrası komplikasyonları öngörebilir

Kardiyak troponin I seviyesi ameliyat sonrası komplikasyonları öngörebilir

 

Araştırmacılar, yüksek serum kardiyak troponin I düzeylerinin, ölüm riski ve postoperatif miyokard enfarktüsü dahil olmak üzere kalp cerrahisi sonrası olumsuz sonuçları tahmin etmek için bağımsız bir belirteç olarak kullanılabileceğini bildiriyor.

 

Kardiyak cerrahi genellikle yüksek morbidite ve mortalite ile ilişkilidir ve risk altındaki bireyleri zamanında belirleme yeteneği prognozu büyük ölçüde iyileştirebilir.Postoperatif miyokard hasarını belirlemek için çeşitli biyobelirteçler değerlendirilmiş olsa da, bunlar ya duyarlılık ve özgüllükten yoksundur ya da kısa bir süre içinde yükselir.Bununla birlikte, kreatinin kinaz-MB ve kardiyak troponin T gibi postoperatif troponin I preoperatif risk skorlarını desteklemek, postoperatif komplikasyonların daha iyi saptanmasına ve dolayısıyla daha iyi bir prognoza olanak tanır.

 

Bir literatür taramasında Ahmed ve meslektaşları, Mayıs 2022'de toplam 12.483 katılımcı (%77,8 erkek) ile yürütülen 13 çalışmanın (12 prospektif çalışma) verilerini analiz ettiler ve kardiyak troponin I'in postoperatif mortalite, MI ve KABG ve kapak replasmanı yapılan erişkinlerde YBÜ ve kalış süresi.Kohort büyüklüğü 41 ile 7918 arasında değişiyordu;ortalama yaş 54 ila 73 arasında değişiyordu ve 864 katılımcı daha önce miyokard enfarktüsü bildirmişti.

 

Çalışma sonuçları Journal of Cardiac Surgery'de yayınlandı.

 

13 çalışmadan 11'i postoperatif troponin I düzeylerinden bahsetti ve iki çalışma bunları grafiksel olarak gösterdi;bunların tümü, ekstrakorporeal dolaşımın sonundan ameliyat sonrası 72 saate kadar çeşitli zaman dilimlerinde ölçüldü.13 çalışmanın sekizi hastaneye yatıştan 5 yıla kadar mortaliteyi değerlendirdi.Dört çalışma, kardiyak troponin I'i mortalitenin bağımsız bir göstergesi olarak önermiştir;geri kalan çalışmalar, olaysız sağkalımın öngörücüleri olarak troponin I'in EuroSCORE ve CK-MB'den üstün olduğunu veya EuroSCORE'un troponin I'den üstün olduğunu bildirdi.

 

Postoperatif miyokard enfarktüsünü değerlendiren altı çalışma, yüksek troponin seviyeleri olan hastalarda ameliyat sonrası miyokard enfarktüsü bildirdi.Troponin I'in bağımsız bir belirleyici olduğunu öne süren altı çalışmadan üçü;geri kalan çalışmalar, belirtecin, postoperatif MI'yi dışlamak için eşik olan veya herhangi bir anlamlı korelasyonun bulunmadığı CK-MB'den daha duyarlı ve spesifik olduğunu kaydetti.

 

Üç çalışma YBÜ'de kalış süresini değerlendirdi ve hepsi postoperatif kardiyak troponin I yükselmesi ile uzamış kalış süresi arasında anlamlı bir korelasyon bildirdi.Araştırmacılar, benzer şekilde, hastanede daha uzun süre kalmanın, her üç değerlendirmede de yüksek kardiyak troponin I seviyeleri ile önemli ölçüde ilişkili olduğunu yazdı.

 

Kardiyak troponin I kalp cerrahisinin sonucunu etkilemek için büyük bir potansiyele sahip olsa da, yürütülen çalışmalarda standardizasyon eksikliği vardır.Son olarak, en iyi prognostik değeri sağlamak için seçici aralıklarla (kardiyak troponin I) yükselmesi için standardize edilmiş eşik değerlerinin belirlenmesi ve cerrahın uyumunu artırmaya yardımcı olmak için yayınlanan kapsamlı kılavuzların belirlenmesi gerekir.

Pub Zaman : 2022-12-12 14:24:21 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)