Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Arap Sağlığı 2023

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Arap Sağlığı 2023
hakkında en son şirket haberleri Arap Sağlığı 2023

Arap Sağlığı 2023

hakkında en son şirket haberleri Arap Sağlığı 2023  0

 

AllTest, Arab Health 2023'e katılacak.

 

ARAB HEALTH 2023, 30 Ocak - 2 Şubat 2023 tarihleri ​​arasında Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri'nde gerçekleşecek. Arab Health, Orta Doğu'nun en büyük sağlık etkinliği olacak.5.000'den fazla katılımcı, bu fuarı yeni ürün ve hizmetler için bir lansman platformu ve aynı zamanda yeni gelişmeleri sergilemek için kullanıyor.

 

Arab Health, bölgenin sağlık sektöründen karar vericileri kendine çekiyor.Arab Health 2022 etkinliği, dünya çapında 50'den fazla ülkeden tıbbi personel, hastane yönetimi ve bayi distribütörleri dahil 65.000 ziyaretçiyi cezbetti.En büyük sayı Birleşik Arap Emirlikleri'nden geldi ve diğer katılımcılar Suudi Arabistan, Katar, Bahreyn, Mısır, Umman ve Kuveyt'ten geldi.Orta Doğu sağlık sektörünün, yıllık yüzde 7'lik bir büyüme oranıyla yılda 35 milyar ABD dolarını aştığı tahmin ediliyor.

 

Gösteriden önce hakkımızda daha fazla bilgi edinin:

 

HANGZHOU ALLTEST BIOTECH CO.,LTD, ister bir ürün ister endüstriyi dönüştüren süreç geliştirmeleri olsun, yeni tanıtımlar dahil olmak üzere inovasyon yönetiminde kanıtlanmış uzmanlığa sahip birinci sınıf endüstri profesyonelleri ile sağlam bir temele sahiptir.Günümüzün Hızlı Testleri ve POCT işi için kritik olan dönüşümlerden sorumlu olan çekirdek ekiplerin bir parçası olduğumuza tanık olduk.

 

 

AllTest, sizi ve şirket temsilcilerinizi, Booth R.C16'da bizi ziyaret etmeye içtenlikle davet ediyor.Bir toplantı planlamak için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve gelişinizi dört gözle bekliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

Pub Zaman : 2023-01-04 14:11:58 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)