Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri ALLTEST, Yaşam Sağlığında Lider Konumdaki İlk 10 Listesinde Seçildi!

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
ALLTEST, Yaşam Sağlığında Lider Konumdaki İlk 10 Listesinde Seçildi!
hakkında en son şirket haberleri ALLTEST, Yaşam Sağlığında Lider Konumdaki İlk 10 Listesinde Seçildi!

ALLTEST, Yaşam Sağlığında Lider Konumdaki İlk 10 Listesinde Seçildi!

 

AllTest'i, 2022'de Zhejiang Eyaletindeki En İyi 500 Yenilikçi Yüksek Teknoloji Kuruluşunun bir alt listesi olan "Yaşam ve Sağlıkta Lider 10 Konum" arasında seçildiği için tebrik ederiz.

 

Bu listenin değerlendirmesi, yüksek kaliteli ekonomik kalkınmayı teşvik etmeyi ve Zhejiang yüksek teknoloji işletmelerinin daha büyük ve daha güçlü hale gelmesini sağlamayı amaçlayan Zhejiang Yüksek Teknoloji Girişim Derneği tarafından görevlendirilen Zhejiang Bilim ve Teknoloji Bilgi Enstitüsü tarafından düzenlendi.Listenin değerlendirme endeksleri, işletmelerin teknolojik yenilik gelişimini yenilik girdisi ve yenilik çıktısı açısından ölçmek için yedi temel gösterge belirler.

 

Temel göstergeler, Ar-Ge personelinin çalışanlara oranını, yeni ürünlerin (süreçler ve hizmetlerin) satış geliri oranını, 1.000 Ar-Ge personelinin sahip olduğu fikri mülkiyet miktarını vb. içerir ve işletmelerin çeşitli yönlerden gelişimine ve etkinliğine odaklanır. sermaye tahsisi, personel tahsisi ve kapsamlı ekonomik faydalar gibi.

 

Bu ödülle AllTest, şirketin güçlü teknolojik inovasyon kabiliyetini tam olarak kanıtlıyor.Temsili bir kuruluş olarak, AllTest her zaman yenilik odaklı geliştirmeye bağlı kalır ve IVD reaktiflerinin vb. araştırma, geliştirme ve üretimine odaklanır.

 

Hangzhou işletmelerinin bir yüksek teknoloji işletmesi ve yüksek teknoloji Ar-Ge merkezi (endüstriyel kategori) olarak onaylanmıştır ve bağımsız Ar-Ge ve ortak geliştirme vb. Gelecekte, şirket "insan sağlığı için mücadele" konsepti ile IVD reaktif endüstrisindeki lider konumunu inşa etmeye devam edecektir.

 

Pub Zaman : 2023-01-11 09:42:08 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)