Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri AllTest, Uyuşturucu Karşıtı Güvenilir Model Kuruluş Olarak Ödüllendirildi

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
AllTest, Uyuşturucu Karşıtı Güvenilir Model Kuruluş Olarak Ödüllendirildi
hakkında en son şirket haberleri AllTest, Uyuşturucu Karşıtı Güvenilir Model Kuruluş Olarak Ödüllendirildi

AllTest, Uyuşturucu Karşıtı Güvenilir Model Kuruluş Olarak Ödüllendirildi

 

10 Ocak 2023'te, "Zhejiang Eyaleti Uyuşturucuyla Mücadele Kredi Değerlendirme Yönetim Tedbirleri (Deneme Uygulaması için)" uyarınca, her şehirdeki kamu güvenliği yetkilileri ve ilgili departmanlar tarafından yapılan ortak değerlendirme ve il kamu güvenliği yetkilileri tarafından yapılan inceleme sonrasında AllTest memnun kaldı 2022 il uyuşturucuyla mücadele güvenilir model birimine layık görülmek.Grup adına plaketi Qiantang Bölgesi Uyuşturucuyla Mücadele Tugayı kaptanı Chen Tianxing, Uyuşturucuyla Mücadele Tugayı Memuru Deng ve Narkotik Kimyasalların Yönetimi Derneği'nden Du Jing takdim etti.

 

AllTest uyuşturucu tespit ürünlerinin kullanımı kolay ve hızlıdır, tesisle sınırlı değildir ve insan idrarı, saçı, tükürüğü ve diğer numunelerdeki morfin, metamfetamin, ketamin ve diğer ilaçları ve bunların metabolitlerini, özellikle uyuşturucu kullanımına uygun, hızlı ve hassas bir şekilde tespit edebilir. nüfus sayımı, eğlence yeri denetimi, uyuşturucu rehabilitasyon merkezleri, hastaneler, askere alma ve birim işe alma fiziksel muayenesi, sürücü yol kenarı taraması vb. yanı sıra uyuşturucuyla mücadele çalışmalarına uygulanan tespitle ilgili çeşitli ekipman AllTest Mükemmel ürün kalitesi ve kusursuzluğu ile satış sonrası hizmet sistemi, AllTest ev içi uyuşturucuyla mücadele çalışmalarına yardımcı olur.

 

Uyuşturucu son derece zararlıdır ve herkesin uyuşturucuyu bırakma sorumluluğu vardır.Gelecekte, AllTest daha fazla yeni uyuşturucu saptama ürünü geliştirmeye ve bilimsel araştırmaları ilk olmaya cesaret etme ve mükemmelliği yakalama ruhuyla derinleştirmeye devam edecektir.Aynı zamanda, taban seviyesinde cephe savaş alanına odaklanacağız ve uyuşturucu kontrolü için yüksek kaliteli test ürünleri ve teknik destek hizmetleri sunmaya odaklanacağız.

 

 

https://www.alltests.com.cn/Home/Product?classId=57

Pub Zaman : 2023-01-17 13:25:15 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)