Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri AllTest Tropikal Hastalık Eğitim Programı

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
AllTest Tropikal Hastalık Eğitim Programı
hakkında en son şirket haberleri AllTest Tropikal Hastalık Eğitim Programı

Yabancı Yardım Eğitim Projesi'ni desteklemek ve gelişmekte olan ülkelerde tıbbi teknolojilerin ilerlemesi için Hangzhou AllTest Biotech Co.,Ltd yakın zamanda klinik doktorlardan oluşan ziyaretçi bir çalışma grubunu karşıladı., eczacı ve diğer sağlık uzmanları gelişmekte olan ülkelerden.

 

Sabah, Hangzhou AllTest Biotech Co., Ltd. ziyaretçi çalışma grubu için sıcak bir karşılama töreni düzenledi ve onları şirketin ürün sergi salonuna ve üretim atölyesine yönlendirdi.Tur sırasında, şirketin gelişme geçmişi, gelecek planları, temel iş ve en son teknolojiler hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.tatmin edici bir şekilde cevaplanan sorular sorarak.

 

Öğleden sonra, tropikal hastalıklar konusunda uzman olan Profesör Zheng, ziyaretçi çalışma grubu için tropikal hastalıkların önlenmesi ve teşhisi üzerine bir seminer düzenledi.Profesör Zheng derinlemesine tartıştı.Araştırma sonuçlarını paylaştı ve çok anlamlı bir sunum yaptı.Ancak şirketin Ar-Ge ekibi aynı zamanda şirketin hızlı teşhis ürünlerinin prensiplerini ve çalışma yöntemlerini canlı bir şekilde gösterdi.Ziyaretçiler, ürünlerin hızını, doğruluğunu ve kullanımı kolaylığını övdü.

 

Hangzhou AllTest Biotech Co.,Ltd, uzmanlığını kullanmayı ve bu eğitim programını, tropikal hastalıklar için teşhis ve önleme tekniklerinde işbirliği çabalarını daha da geliştirmek için bir fırsat olarak kullanmayı amaçlıyor., kapsamlı refah üzerinde güçlü bir vurgu ile.Şirket, gelişmekte olan ülkelerdeki sağlık hizmetlerinin ve teknolojik gelişimin ilerlemesine katkıda bulunan ortaklıkları teşvik ederken, yüksek vasıflı profesyonelleri yetiştirmeyi amaçlıyor..

 

 

Pub Zaman : 2023-09-14 15:18:11 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)