Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri 2022 AllTest Personel Gezi Etkinlikleri

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
2022 AllTest Personel Gezi Etkinlikleri
hakkında en son şirket haberleri 2022 AllTest Personel Gezi Etkinlikleri

2022 AllTest Personel Gezi Etkinlikleri

 

Ekibin pozitif enerjisini toplamak ve personelin bağlılığını artırmak için şirket liderliği geçtiğimiz Cuma günü 2022 AllTest personel seyahati faaliyetlerinin yürütülmesini onayladı.

 

Bu aktivitenin amacı, ekibin pozitif enerjisini toplamak, çalışanların bağlılığını artırmak, çalışanlar ve birbirleri arasındaki derinlemesine anlayışı geliştirmek, birbirlerine yardım etmek, daha birleşik ve uyumlu bir ekip atmosferi oluşturmak, pozitif enerjinin kaynaşmasını sağlamaktır. ;Turizm faaliyetlerinde çalışanlarla tam iletişim kurmak, etkileşime açık olmak, iki taraf arasındaki informal iletişimi güçlendirmek, gelecekte daha verimli bir çalışma ortamı yaratmak.

 

Tur, tüm çalışanlar tarafından gönüllü olarak seçilebilecek üç rotaya ayrılmıştır.Doğal güzelliğin tadını çıkarmak için çayıra gidebilir, kendi çocuklarının kalbini bulmak için lunaparka gidebilir, yazın sıcakta serinletici bir dokunuş bulmak için su parkına da gidebilirsiniz!

 

hakkında en son şirket haberleri 2022 AllTest Personel Gezi Etkinlikleri  0

 

Bu Ekip Oluşturma Etkinliği, tüm çalışanlarımızın en iyi yaşam biçimini deneyimlemesini sağlar.

 

hakkında en son şirket haberleri 2022 AllTest Personel Gezi Etkinlikleri  1

 

Aynı fikirde olan bir grup insanla birlikte ideal yolda koşmak, yol boyunca hikayelerle geriye bakmak, sağlam ayaklarla aşağıya bakmak ve mesafeyi net bir şekilde görmek için yukarıya bakmaktır!

 

hakkında en son şirket haberleri 2022 AllTest Personel Gezi Etkinlikleri  2

Pub Zaman : 2022-06-29 09:36:56 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)