Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri 2022 AACC Yıllık Bilimsel Toplantısı + Klinik Laboratuvar Fuarı

Sertifika
Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kısa süre önce Avustralyalı ortağımız aracılığıyla HCG testlerinizi satmaya başladık ve testlerin kalitesi ve tutarlılığından çok etkilendik. Mevcut üreticimizden daha üstün görünüyorlar ve üretim süreleri ve iletişim açısından çok daha güvenilir olduğunuzu da biliyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

HCG testlerimizi size devretme olasılığını araştırmak istiyoruz. Geçmişte her şeyi size devretmek konusunda isteksizdik, çünkü bu bizi size çok bağımlı kılıyor. Ancak, sizi her zaman tüm Çinli üreticilerimizin açık ara en güveniliri olarak gördük ve bu nedenle ortaklığımızı daha da güçlendirme konusunda kendimizi rahat hissediyoruz.

—— Avrupa'dan bir müşteri

AllTest'in sunduğu ürün ve hizmetleri beğeniyorum. İlgimizi gerçekten dikkate alıyorlar.

—— Bay John Smith İngiltere

En büyük kızımın aslında Lyme hastalığı var. Lyme yüzünden neredeyse 1 yılını tekerlekli sandalyede geçirdi. Şimdi çok iyi gidiyor. 2 adet numune kullandım. 1 Lyme teşhisi konan kızımı test etmek için ve 1 Lyme hastası olmayan kızımı test etmek için. Testleriniz iyi çalıştı. Lyme'lı kızımın testi pozitif çıktı ve olmayanın testi negatif çıktı.

—— Bayan Sheila

Ne zaman isteklerim olsa, AllTest bana her zaman ilk seferde memnun yanıtı verir.

—— Bayan Julie Tschetter Belçika

2009'dan beri AllTest'in eski müşterisi olarak, AllTest'in daha fazla pazar payı ve kâr elde etmemizi desteklemek için yaptığı harika çalışmalara teşekkür etmeliyiz.

—— Bay Robin Seifert Almanya

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
2022 AACC Yıllık Bilimsel Toplantısı + Klinik Laboratuvar Fuarı
hakkında en son şirket haberleri 2022 AACC Yıllık Bilimsel Toplantısı + Klinik Laboratuvar Fuarı

AACC hakkında

 

Uluslararası Klinik Kimya Federasyonu, ABD - Uluslararası Klinik Kimya Federasyonu, uluslararası bir bilimsel ve tıbbi kuruluştur.IFC üyeliği klinik laboratuvar uzmanları, doktorlar, tıbbi araştırmacılar ve klinik kimya ve klinik laboratuvar biliminde yer alan diğer kişilerden oluşur.

 

IFCE tarafından düzenlenen Uluslararası Klinik Laboratuvar Ekipmanları Fuarı, klinik test alanında dünyanın önde gelen uluslararası konferans ve tıbbi ekipman fuarıdır.2000'den fazla stantta 700'den fazla katılımcı ile AACC Expo, her yıl dünyanın dört bir yanından çok çeşitli yeni klinik laboratuvar ekipmanları ve in vitro teşhis ürünleri sergiliyor.AACC, her yıl 110 ülkeden 20.000'den fazla uluslararası tıp uzmanını kendine çeken uluslararası bir erişime sahiptir.Ziyaretçilerin %80'i satın alma gücüne sahip liderler ve karar vericilerdir.

 

AACC şu anda klinik laboratuvar ekipmanı için dünyanın önde gelen ekipman fuarıdır ve klinik laboratuvar alanında yeni ürün lansmanları ve işbirliği için önemli bir mekan haline gelmiştir.AACC, her yıl 200'ün üzerinde sempozyum, yuvarlak masa toplantısı, kısa eğitim kursları, genel oturumlar ve kurumsal konferans salonları ile Uluslararası Klinik Laboratuvar Ekipmanları Fuarı'ndaki stant sayısı bakımından tüm zamanların rekorunu kırdı. ABD küçülmeye devam ediyor.

 

Stand Numarası:4434

hakkında en son şirket haberleri 2022 AACC Yıllık Bilimsel Toplantısı + Klinik Laboratuvar Fuarı  0

 

 

Aadres:McCormick Place Kongre Merkezi Chicago, Illinois ABD Tarih: 24-28 Temmuz, 2022

 

ALLTEST, 7.24-7.28'de McCormick Place Convention Center Chicago, Illinois ABD'de 2022 AACC yıllık bilimsel toplantısına + klinik laboratuvar fuarına katılacak

 

Sizi ve şirket temsilcilerinizi standımızı ziyaret etmeye ve en yeni COVID-19 antijen ve antikor kendi kendini test eden kaset, floresan analizörleri, DOA test kitlerinin yanı sıra diğer hızlı test ürünlerini deneyimlemeye içtenlikle davet ediyoruz.

 

E-posta:info@alltests.com.cn

Pub Zaman : 2022-07-11 13:23:44 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD

İlgili kişi: Mrs. Selina

Tel: 86-13989889852

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)