Mesaj gönder
Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

şirket Profili

HANGZHOU ALLTEST BIOTECH CO.,LED, ister bir ürün ister endüstriyi dönüştüren süreç geliştirmeleri olsun, yeni tanıtımlar da dahil olmak üzere yenilik yönetiminde kanıtlanmış uzmanlığa sahip birinci sınıf endüstri profesyonelleriyle sağlam bir temele sahiptir.POCT işinin yanı sıra günümüzün Hızlı Testleri için kritik olan dönüşümlerden sorumlu olan çekirdek ekiplerin bir parçası olmanın yanı sıra tanık olduk.

 

Bazıları, yüksek kaliteye sahip yenilikçi ürünlerden sorumlu endüstri lideri tasarım kontrol sistemleri ile sıkı kalite değerlendirme sistemlerinin çekirdeğini oluşturan doğrulama protokollerini içerir.

 

HANGZHOU ALLTEST BIOTECH CO.,LTD, hızlı testler dahil olmak üzere POCT işinde büyük paya sahip sağlık sektöründeki paydaşlara fayda sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

 

HANGZHOU ALLTEST BIOTECH CO.,LTD, hızlı test kolaylığının günümüz elektroniğinin gücüyle birleştirilmesi de dahil olmak üzere Yenilikçi Çözümler getirmeye kararlıdır, böylece yeni teknolojik platformların yaratılmasına yardımcı olmanın yanı sıra teknolojinin birleşmesinin gerçek potansiyelini ortaya çıkaran iş süreçlerinin ortaya çıkmasına yardımcı olur. ve POCT endüstrisinin tekno-ticari sektörlerinde yeni kilometre taşlarıyla ticaret.

 

Özetle, HANGZHOU ALLTEST BIOTECH CO.,LTD ile “Rahatlayabilir” ve bugün mevcut çözümlerden daha iyi çözümlerle bugünün ve yarının endişelerini bırakabilirsiniz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

 

Biyolojik araştırma ve üretim ekibi, 2011 yılında IVD alanındaki profesyoneller tarafından kurulmuştur. Tüm ekip, 10 yılı aşkın deneyime sahip uzmanlardan oluşmaktadır. Sarf Malzeme ürün grubumuz, müşterilerimize yüksek kaliteli sarf malzemelerini uygun fiyatla sunmak için 2012 yılında kurulmuştur. Uluslararası satış şirketi, biyolojik ve sarf malzemeleri işini dünya çapında genişletmeyi amaçlayan 2013 yılında kuruldu.

Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : ALLTEST

No. Çalışanları : 1000~9999

Yıllık satış : 80000000-100000000

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Hangzhou AllTest Biotech CO.,LTD Sertifikalar